2022-04-08

Balandžio 7-ą dieną į Raudondvarį rinkosi jaunieji Kauno rajono šokėjai. Jau dešimtą kartą, po dviejų metų pertraukos , Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje vyko Kauno rajono ugdymo įstaigų ir kultūros centrų vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupių festivalis „Jau pavasaris ant nosies“. Festivalyje dalyvavo beveik 200 šokėjų. Festivalio šeimininkai šį kartą buvo Raudondvario kultūros centro kolektyvas „Vėjo malūnėlis“(vadovės Gintarė Milieškaitė ir Jolanta Zizienė), o į svečius atvyko : Neveronių gimnazijos kolektyvas „Upė“(vadovė Virginija Skiparienė), , Zapyškio pagrindinės mokyklos kolektyvas „Nemunėlis“(vadovė Lina Kaminskienė), Ežerėlio pagrindinės mokyklos kolektyvas „Sūkurėlis“(vadovė Lina Kaminskienė), Babtų gimnazijos grupė (vadovė Gintarė Milieškaitė), Babtų kultūros centro, Vandžiogalos laisvalaikio salės grupė „Verpetukas“(vadovė Jorinta Radavičienė), Batniavos daugiafunkcio centro vaikų kapela „Karklynėlis“(vadovė Regina Aleknienė).
Visus susirinkusius pasveikino LR Seimo narys Justinas Urbanavičius, Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas kultūrai Lukas Alsys Džiugu, kad šią šventę jau daug metų remia ir tuo pačiu vaikų meninį ugdymą skatina Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas . Jo vardu visus pasveikino ir dovanas vadovams bei vaikams įteikė šio fondo savanorė, Kauno rajono TVIC direktorė Raminta Popovienė.
O teisė organizuoti vienuoliktąjį festivalį „Jau pavasaris ant nosies“ burtų keliu atiteko Ežerėlio pagrindinės mokyklos šokių kolektyvo „Sūkurėlis“ šokėjams.
Už renginio vedimą dėkojame „Vėjo malūnėlio“ šokėjams Godai Vaitkevičiūtei ir Andriui Šulmeister. Už fotografijas mamytei Simona Adelė Mačiulaitienė.