2023-09-13

Šeštadienį Kulautuvoje suskambėjo dar vienas ,, Kulautuva- mažoji Lietuvos kultūros sostinė” renginys , ,, Kulautuvos pušynų ruduo”. Šiemet renginio spalva- tarmiška kūryba. Visus penkis Lietuvos regijonus atstovavo šaunūs kūrėjai, pasakoriai, dainoriai iš visos Lietuvos. Atvažiavo atstovai iš kitų mažųjų Lietuvos kultūros sostinių , Pačeriauštės ir Platelių. Dėkojame renginio rėmėjams: Kauno rajono savivaldybei ir Lietuvos Kultūros tarybai.
Nuoširdų ačiū, už dalyvavimą tariame: folkoro ansambliui ,, Piliarožė „, vad V. Marma ir vokaliniam ansambliui ,, Šilokas“, vad D. Šiaudytis , grupei ,,Vitražai ” Giedriui Paškevičiui ir Linui Zizui, suvalkietei poetei Renaldai Mačiulskienei , dzūkams pasakoriams Tomui Antropikui ir Julijai Vilkaitei , Mažosios Lietuvos liežuviui, Vaidai Galinskienei, gražiabalsėms aukštaitėms Vilitai Vasiliauskienei ir Audronei Jovaišienei iš Pačeriauštės, žemaičių atstovams iš Platelių: Reginai Miežetienei ir Donatui Abručiui, poetams: Daliai Zabitienei ir Augenijui Zabičiui iš Skuodo, dainų autoriui ir atlikėjui Povilui Girdeniui , už puikų šventės vedimą Antanui Laurinkevičiui.
Nepaprastą ačiū tariame fotomenininkui Petrui Vaičiuliui už foto darbų parodą ,, Žemaičių portretai „.
Ačiū Kulautuvos seniūnijai ir bendruomenei, garso operatoriams Giedriui Paškevičiui ir Nojui Vyšniauskui, už reginio įamžinimą fotomenininkei Ingai Kaminskei.
Renginį vainikavo ilgai lauktas, užburiantis AUSTIEJOS ir grupės koncertas. Ačiū visiems kas buvote ir džiaugėtės kartu.